POSKYTOVÁNÍ TECHNICKÝCH SLUŽEB K OCHRANĚ MAJETKU A OSOB

Naše firma má také oprávnění k "Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob". Můžeme dle přání zákazníka navrhnout či poskytnout různé služby v rámci našich možností týkající se technické ochrany osob a věcí , ale také i ochrany osob fyzicky.

 

Potřebujete zjistit pravý stav věcí skrytým monitoringem, hlídat trvale určitý prostor, znát momentální polohu třeba "Vašeho auta" a nechce se Vám platit vysoké částky za profesionální monitoring firmou? Tak neváhejte, tyto nenápadné minivěcicčky (viz níže) Vám toto velmi usnadní, navíc jsou nenáročné na svoji oblsuhu a údržbu.   Je dobré si ale ale uvědomit, že tato činnost by měla být provozována v souladu se zákonem .

 

Naše nabídka:

GSM odposlech

Jako první bychom vám nabídli GSM odposlech, tzv. štěnici přes mobilní telefon.  Vzhledem ke svoji ceně a velikosti (menší než krabička zápalek)se mi dá toto zařízení velmi vhodné a úspěšné ke zvukovému  monitorování určitých prostor, které nepodléhají přílišným dalším  rušivým zvukovým vlivům. Jednoduchá oblsuha (prozvonění či zasláním kódu) a zařízení pracuje buď v režimu "odposlech na zavolání" a anebo v tzv. režimu " Stand by", kdy se zařízení aktivuje zvukem. Baterie v zařízení vydrží dle režimu použití, výrobce udává obvykle 2-4 dny, toto se dá ale další úpravou (provedeném na míru naší firmou) změnit, případně se může pro trvalý provoz a je-li tato možnost zapojit i přes adaptét do el. sítě. Spotřeba je 0,010 A, což je v přepočtu na kW opravdu minimum. Dosah přibližně 10 m.   Podrobnější popis na telefonické či mailové vyžádání.

                              Naše cena:   499 Kč  (nejsme plátci DPH)